Vi bygger din designvilla

Med skreddersøm og kvalitet i alle ledd

Våre ansatte

Lars Grønlund - Daglig leder

Lars Grønlund
Daglig leder
  lars@villasnekkeriet.no

Ole André Trosthoel - Byggeleder/ansvarlig maler

Ole André Trosthoel
Byggeleder/ansvarlig maler
  ole@villasnekkeriet.no

Stig Aagnes - Leder verksted/Innredning

Stig Aagnes
Leder verksted/Innredning
  stig@villasnekkeriet.no

Helle Grønlund - Administrasjon

Helle Grønlund
Administrasjon
  helle@villasnekkeriet.no
  920 37 881

Manuela Simmerlund - Interiørdesigner

Manuela Simmerlund
Interiørdesigner
  manuela@villasnekkeriet.no  
 908 03 854

Tove Tornøe Narvestad - Interiørdesigner

Tove Tornøe Narvestad
Interiørdesigner
  tove@villasnekkeriet.no  
 468 35 739

Historien bak

VillaSnekkeriet ble etablert av Lars Grønlund i 1984.  VillaSnekkeriet AS har 30 ansatte som kvalitets sikrer våre leveranser.

Lang erfaring og solid kompetanse

I dag er VillaSnekkeriet AS en velrennomert håndverkerbedrift i Asker, med lang erfaring og solid fagkompetanse. Vi tilbyr eksklusive og unike løsninger for ditt hjem, med skreddersøm i alle ledd. Vi leverer store og små prosjekter til din bolig innen  kjøkken, bad, garderobe, trapper, vinrom, lydrom,bassengrom etc. Våre virkeområder er Asker, Bærum og Oslo.